Ad maiorem Dei gloriam

Rzucam się w objęcie Twoje. Panie zgrzeszyłem, grzechy wyznaję, ale przebacz i nie wypuść mnie więcej na te manowce świata tego.

Aktualności
Biografia
Sława świętości i łask
Twój aktywny udział
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Najbliższe wydarzenie
No event found.
START i Ty możesz pomóc
ďťż

i Ty możesz pomóc ...

 

Święci pociągają nas nie tylko ze względu na ich życie, przemyślenia lub rolę, jaką odegrali w dziejach świata; dodatkowym ich atutem jest wstawiennictwo. Jako chrześcijanie wierzymy, ze będąc znakiem miłości Boga do Kościoła dane im jest pośredniczyć w uzyskiwaniu łask, które otrzymujemy dzięki Chrystusowi Zmartwychwstałemu.

Od pierwszych wieków chrześcijaństwa wypraszane przez nich znaki i łaski były odczytywane przez wiernych, jako pośmiertne potwierdzenie ich świętości i nagrody, jaką otrzymali.

Konstantyn Dominik cieszył się sławą świętości już za życia, zaś sława łask rozpoczęła się w dniu jego narodzin dla nieba. Przez lata późniejsze wiele osób prosiło o Jego wstawiennictwo, wiele niego doświadczyło, nie wszyscy niestety zdołali podzielić się z Kościołem zaznaną radością.

Postulacja zaprasza Czcicieli Sługi Bożego Konstantyna Dominika, którzy prosili Go o wstawiennictwo i są przeświadczeni, że zostali wysłuchani, do skorzystania z naszego serwisu i podzielenia się swoim religijnym i osobistym doświadczeniem. Każde świadectwo się liczy, każde jest ważne. Ufamy, że wśród ich mnogości znajdziemy te, które spełniać będą wymogi prawa kanonicznego i zostaną rozpoznane jako cuda.

Twoje świadectwo...

Pisząc do nas o doznanych łaskach prosimy zastanowić się nad następującymi pytaniami:

1. Czy świadomie zwracałam/em się do Sługi Bożego o wstawiennictwo?

2. Dlaczego?

3. O jaką łaskę prosiłam/em: duchową, fizyczną, materialną, itd.;

4. Czy ktoś inny prosił o wstawiennictwo Sługi Bożego w mojej intencji.

5. W wypadku uzdrowień: czy były one natychmiastowe, całkowite (trwałe), niewytłumaczalne w myśl medycyny? Czy posiadam odnośną dokumentację medyczną?

6. Jak otrzymana łaska wpłynęła na moje życie religijne?

Jeżeli zgadzacie się na opublikowanie całości, lub części, nadesłanego tekstu, prosimy o wyraźne zaznaczenie: ?wyrażam zgodę na publikacje?. Imiona, nazwiska i nazwy miejscowości zostaną podane w formie skróconej (Paweł = P.) (pbt)

 

Ostatnio opublikowane ...

Często czytane ...