Ad maiorem Dei gloriam

Ty, o mój Wszechmocny Panie, we wszystkiem jesteś moim celem! Panie, weź tę intencję we wszystkich czynach za dobrą i nie dopuszczaj, żebym z jakich innych pobudek, zwłaszcza we winnicy Twojej, pracować miał.

Aktualności
Sława świętości i łask
Sonda badawcza
Jak odkryleś te strone?
 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 
Liczba odwiedzin od dn. 10.10.2010
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj64
mod_vvisit_counterWczoraj43
mod_vvisit_counterW tym tygodniu145
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6246

Your IP: 54.204.71.19
Dzisiaj: Mar 30, 2017
Losowy obrazek
Najbliższe wydarzenie
No event found.
START News U grobu Św. Piotra


U grobu Św. Piotra

san_pietroZiemskie życie Konstantyna Dominka wpisane jest między dwie daty: 7 listopada 1872 – dzień urodzin – i 7 marca 1942 – kiedy zasnał w Panu. Mając wciąż żywe wspomnienie uroczystych obchodów rocznicy jego urodzin i z myślą o zbliżającej się rocznicy śmierci, postanowiliśmy, że 7-go dnia każdego miesiąca Postulator będzie odprawiał w Bazylice Św. Piotra mszę świętą o beatyfikację Sługi Bożego. W „Agendzie” i w „News” znajdziecie informacje dotyczace szczegołów comiesięcznego spotkania. Zapraszamy Pielgrzymów, którzy planują pobyt w Wiecznym Mieście, do uczestniczenia w spotkaniu przy Stole Eucharystycznym.

 

Według wstępnych ustaleń, comiesięczna msza święta w intencji o beatyfikację Sługi Bożego, będzie celebrowana 7-go dnia każdego miesiąca, w Kaplicy Polskiej bazyliki Św. Piotra, o godz. 7.15. Ze względów organizacyjnych Postulator prosi osoby planujące pielgrzymki do Rzymu, jak również w Rzymie zamieszkujące, aby informowały go z wyprzedzeniem o pragnieniu uczestniczenia w modlitwenym spotkaniu. Krotkie refleksje, zawarte w kazaniu, będziemy udostępniać na naszej stronie internetowej.

Red. Idź do => Kontakt z Postulatorem.

 

Ostatnio opublikowane ...

Często czytane ...

Reklama