Ad maiorem Dei gloriam

Jeśli się postanowienia czyni, nie trzeba takowych czynić ogólnie, na całe życie, tylko na pewien czas etc, a tem lepiej pokona się wszystkie pokusy.

Aktualności
Sława świętości i łask
Sonda badawcza
Jak odkryleś te strone?
 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Liczba odwiedzin od dn. 10.10.2010
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj21
mod_vvisit_counterWczoraj43
mod_vvisit_counterW tym tygodniu102
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6203

Your IP: 54.204.71.19
Dzisiaj: Mar 30, 2017
Losowy obrazek
Najbliższe wydarzenie
No event found.
START News Co nowego?


 

Co nowego?

logo_postulacji

Jedną z najbardziej urzekających cech Dominika była umiejętność dostrzegania drobnych gestów, najprostszych ofiar, mało widocznych, a wiele kosztujących dzieł. Rozpoczynając od przyszłego wtorku cykl mszy świętych, celebrowanych w Bazylice Świętego Piotra, w intencji upragnionej beatyfikacji Sługi Bożego, Postulacja zaprasza wszystkich, którzy podejmują modlitewne i praktyczne kroki w celu wspomożenia procesu, do komunikowania innym podejmowanych przez nich działań. Strona internetowa Postulacji to nie okno reklamowe Postulatora, lecz miejsce medialne dla Was.

To otwarta strona kalendarza w „Agendzie”, gdzie będziemy wpisywać godne inicjatywy, które maja za cel szczery i religijnie umotywowany kult Konstantyna Dominika. Inicjatywy parafialne, godne podziwu wieloletnie modlitwy i spotkania Stowarzyszeń Kaszubskich, inicjatywy świeckie i kościelne – strona Postulacji to miejsce na informowanie o Waszych działaniach. Dalecy od pustej reklamy, dajemy Wam przestrzeń, aby zapraszać na msze święte, spotkania modlitewne, sympozja i konferencje poświęcone Słudze Bożemu. Jako Postulator mam nadzieję łączyć się z Wami nie tylko w czasie comiesięcznych mszy świętych, nie tylko spotykać się z Wami w bazylice świętego Piotra, ale również cieszyć się obfitością inicjatyw, jakie wypływają z serca kleru i wiernych. Jeśli zechcecie nas poinformować, my ogłosimy to innym.

 

Ostatnio opublikowane ...

Często czytane ...

Reklama