Ad maiorem Dei gloriam

życie nasze duchowe, które najprzód małe powinno wzrość jak drzewo gorczynne. Gałązki są to cnoty, wiara, nadzieja, miłość, pokora, czystość, etc. – dobre uczynki są owocem.

Aktualności
Sława świętości i łask
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Liczba odwiedzin od dn. 10.10.2010
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj18
mod_vvisit_counterWczoraj20
mod_vvisit_counterW tym tygodniu53
mod_vvisit_counterW tym miesiącu936

Your IP: 54.167.245.235
Dzisiaj: Lip 26, 2017
Najbliższe wydarzenie
No event found.
START Podziękowania

Podziękowania ...

 

Jesteśmy wdzięczni tym, którzy zgodzili się nadesłać relacje o otrzymanych za wstawiennictwem Sługi Bożego Biskupa Konstantyna Dominika łaskach. Razem z nimi jesteśmy wdzięczni Bogu, że za Jego pośrednictwem wciąż ubogaca swój lud budującymi wiarę znakami. Dlatego publikując je daliśmy im tytuł: «Podziękowania».
O jeden dzień wcześniej ...

Lato 2009. Zaczęło się od planów na wakacje i przygotowań do długo oczekiwanego wyjazdu. Jeszcze ostatnie dni w biurze, ostatnie przygotowania, bilety do kupienia, samochód do wynajęcia. Sporo spraw, na tyle dużo, aby rosnący ból w jamie brzusznej wydawał się mało istotny. «Jak tylko wyjadę z Rzymu – myślałem – wszystko przejdzie».

Dzień przed planowanym wyjazdem ból stał się jednak nieznośny. Wziąłem więc telefon, portfel z dokumentami, trochę pieniędzy i ruszyłem do Szpitala Św. Ducha, myśląc, że skończy się na zastrzyku przeciwbólowym. Jutro przecież wakacje...

Po paru godzinach okazało się, że nie będzie wyjazdu. Ciągle rosnący ból i osłabienie skłoniły lekarzy do natychmiastowej hospitalizacji. Przez dwa dni usiłowano stwierdzić przyczynę dolegliwości. Aż do niedzielnego wieczoru, kiedy po kolejnym, bolesnym ataku zdecydowano – trzeba operować...

Więcej…

 

To miejsce czeka na Ciebie ...

.

.

Więcej…

 

Ostatnio opublikowane ...

Często czytane ...