Ad maiorem Dei gloriam

Rzucam się w objęcie Twoje. Panie zgrzeszyłem, grzechy wyznaję, ale przebacz i nie wypuść mnie więcej na te manowce świata tego.

Aktualności
Sława świętości i łask
Sonda badawcza
Jak odkryleś te strone?
 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Liczba odwiedzin od dn. 10.10.2010
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj49
mod_vvisit_counterWczoraj42
mod_vvisit_counterW tym tygodniu49
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1500

Your IP: 54.224.184.185
Dzisiaj: Maj 29, 2017
Losowy obrazek
Najbliższe wydarzenie
No event found.
START News


140-ta rocznica urodzin Sługi Bożego

ks. bp Konstantyn DominikW niedzielę 7 listopada bieżącego roku przypada 140 rocznica urodzin Sługi Bożego Księdza Biskupa Konstantyna Dominika. Jest to stosowna okazja do przypomnienia sobie postaci i przesłania pomorskiego kandydata na ołtarze. Postulacja prowadząca proces o Beatyfikację i Kanonizację Sługi Bożego gorąco zachęca do podejmowania odpowiednich inicjatyw a także do przesyłania stosownych informacji o otrzymanych łaskach.

Więcej…

 

Nowe inicjatywy

PalacBiskupiPelplinW piątek 24 września b. r. o godzinie 9.00, na posiedzeniu Rady Biskupiej, J. E. Ksiądz Biskup Diecezjalny Jan Bernard Szlaga, przyjął Księdza Postulatora Piotra B. Tisler’a. Poruszony został temat zbliżających się 140-tych urodzin Sługi Bożego i związanych z tym planowanych obchodów. Ponadto Postulator przedstawił Obecnym aktualnie podejmowane kroki i najbliższe plany związane z procesem beatyfikacyjnym. Omówiony został projekt założenia strony internetowej Postulacji, rozbudowania personelu współpracującego z Postulatorem, jak również kwestia finansowania nowych inicjatyw. Ksiądz Biskup Diecezjalny, wraz z Radą Biskupią, przychylił się do przedstawionych propozycji. W myśl podjętych decyzji, Postulator po powrocie do Rzymu, rozpoczął starania celem otworzenia dostępnej powszechnie, oficjalnej strony internetowej Postulacji. (pbt)

 

Ostatnio opublikowane ...

Często czytane ...

Reklama